Services

Kapıdan kapıyı servis

Lüks, Şoförlü Otomobillerle mukemmel İzlenim birakin!

Kurumsal bir etkinlik veya özel günler için kapıdan kapıya alın ve bırakılsın mı? Karen Travel Turizm, Bodrum’daki tüm seyahat ve ulaşım ihtiyaçlarınız için profesyonel eğitimli şoförlerle size en kaliteli araçları getiriyor.

Şirket yöneticileri, VIP’ler ve diğerleri için lüks otomobillerde lüks şoförlü hizmet sunuyoruz. Eskort hizmetimiz, havalimanı transferleri, özel turlar ve resmi etkinlikler, insanların partisi, bekarlığa veda partileri, mezuniyet, düğünler ve diğer özel günler için seçip almayı kapsamaktadır. Lüks şoför hizmetimiz, pürüzsüz ve keyifli şoförlü bir sürüş deneyimi sağlamak için bol miktarda deneyime sahip tam eğitimli ve arkadaş canlısı profesyonel bir şoför ile sunulmaktadır.

Kişiselleştirilmiş Bodrum Turlari

Bodrum Yarımadası’nızı rahatça keşfederek, sadece sizin için tasarlanan kişiselleştirilmiş bir şoförlü tur. Üniformalı şoförünüz sizi varışta bekleyecek ve hemen varış yerinize götürecektir.
Bodrum Yarımadası’nı, sadece sizin için tasarlanan kişiselleştirilmiş şoförlü turla rahatlıkla keşfedin

Bodrum Yarımadası’nda turne yapmak stresli olabilir, alışılmadık sokaklar, farklı trafik kanunları ve Bodrum sokaklarının sırf işletmeleri, Türkiye’nin sürücülerini ziyaret eden engellerin sadece birkaçıyla yüzleşmek zorunda. Bunlar mutlaka Bodrum’un ziyaretçilerine sunduğu tüm mekanların keyfini çıkarmaya geldiğinizde yaşamak istediğiniz problemler değil!

Karen Travel (Bodrumairportshuttles.com) ‘da, tüm bu sorunları ortadan kaldıran, turunuzun keyfini çıkarmanıza, görmeye değer yerlerinize ve istediğiniz her yerde durabileceğiniz lüks bir kişiselleştirilmiş şoför hizmeti sunuyoruz.

Bodrum’da ve çevresinde gezerken farklı ihtiyaç ve isteklere göre uyarlanmış sabit fiyatlarla çeşitli paketler ve özel anlaşmalar sunuyoruz. Ephessus’a mı yoksa Bodrum Kalesi’ne mi gitmek istiyorsunuz? Konfor ve tarzdaki Bodrum’un en iyi yerlerinden zevk almak ister misiniz?

Aklınızdaki yol ne olursa olsun, size yardımcı olabiliriz. Yolculuğunuzu, neleri görmek istediğinize ve yolculuğunuzu nasıl geliştireceğimize inandığımıza dayanarak kendi fikir ve önerilerimizle geliştirmenize yardımcı olabiliriz: son karar sizin.

Sizin için özel bir güzergah arıyorsanız, bizimle iletişime geçin ve ne tür gereksinimlere sahip olduğunuzu söyleyin, böylece sizin başınıza gerçekleşmesini sağlarız – turlarımıza göre pürüzsüz ve unutulmaz olduğundan emin olmak için her türlü önlemi alırız. mümkün.

Hangi kişiselleştirilmiş tur seçerseniz seçin, tüm şoförlerimiz, turunuzun olabileceğini umduğumuz ve daha fazlası olduğundan emin olmak için güler yüzlü ve tam eğitimli profesyonellerdir.

Sürüş hakkında endişelenmenize gerek kalmadan Bodrum ve çevresine bakın

Özel Havaalanı Transferi

Havaalanına gitmenin en ekonomik, güvenli ve arkadaş canlısı yolu.
Bodrum Havalimanı İç ve Dış Hatlar İçin Premium Havaalanı Transfer Hizmeti.

Bodrum Havalimanına mı gitmek istiyorsunuz? Siz veya aileniz için profesyonel, lüks havalimanı transferleri mi arıyorsunuz? Premium Bodrum Havalimanı transfer hizmetimiz, gece veya gündüz herhangi bir saatte Bodrum’daki tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuşları karşılamak için güvenilir ve müsaittir.

Havaalanı transfer hizmetimiz sizi premium havalimanlarımızı sizi Bodrum Havalimanı’na veya Bodrum Havaalanı’na götürmek için bireysel, çift, hatta büyük bir aile ya da grup yolcu için mükemmeldir. Kişisel şoförünüz sizi karşılayacak ve selamlayacak, valizinize katılacak ve zamanında ve klimalı bir konfor içinde son varış noktanıza geldiğinizden emin olmalısınız – tek yapmanız gereken uzun bir uçuştan sonra rahatlamak!

Yolculuğunuz için Bodrum Havalimanı bagaj alanından çıkarken, sizi bekleyen ve isminizle birlikte bir tabelasını taşıyan, sadece bir göz atın. Ne kadar bagajınız olursa olsun, şoförümüz size bagajda yardımcı olacak ve sizi doğrudan aracınıza götürecektir. Oradayken, tek yapmanız gereken, sizi en az yaygarayla gitmek istediğiniz yere götürdüğümüzde rahatlamaktır. Bu havalimanı transfer servisi, Bodrum Havalimanı’na yurt içi ve yurt dışı seferlerin yapıldığı gündüz ve gece saatlerinde hizmet vermektedir.