Hakkımızda

Tengri Seyahat Acentası, Turizm ve Kültür Bakanlığı’na bağlı Turizm ve Kültür Bakanlığı’na bağlı 7552 numaralı sertifikalı bir seyahat acentesi olan “Tezcan Turizm Ticaret Limited Şirketi Sti” firmasında faaliyet göstermektedir. ‘Tengri Seyahat Acentası, yukarıdaki lisans kapsamında tamamen yasal olan bir çevrimiçi web sitesidir.

Araçlarımızda aşağıda belirtilen 4 sigorta bulunmaktadır;

– Araba sigortası

– Zorunlu Motor Sigortası

– Karayolu taşımacılığına yönelik sorumluluk sigortası

– Zorunlu Yol Yolcu Taşıma Koltuğu Kaza Sigortası

Şoförlerimiz öncelikle Karayolu Taşımacılığı Komisyonu Yasası’nın zorunlu bir düzenlemesi olan “SRC Belgesi” ve “Psikopat Sertifikası” na sahip olan Ulaştırma Bakanlığı tarafından belirlenen standartlara göre seçilmektedir. Ayrıca, bizimle çalışmak için en az “5 yıl sürücü belgesi” ile bölge ve bölgeye çok aşina olan yetenekli sürücüler seçilmiştir. Ekibimize katılan yeni sürücülerin 12 saatlik “Profesyonel Sürüş Teknikleri Eğitimi” alması gerekiyor.

Tengri Transfer olarak, yeni, kaliteli, klimalı araçlarımızla, siz değerli müşterilerimize rekabetçi fiyatlarla, günün 24 saati, her gün 365 gün, iyi giyimli, profesyonel, güler yüzlü sürücü kadromuzla sizlere rekabetçi fiyatlar sunuyoruz. zaman, güvenli ve güvenilir transferler.

Firmamız 1986 yılında Ege ve Akdeniz bölgelerinde konaklama, ulaşım ve turizm hizmetleri sunan Dalyan ilçesinde kurulmuştur ve halen Mavi Yolculuk, Yat Kiralama, Tekne Turları, Gayrimenkul, Villa Kiralama, Araç Kiralama ve Havaalanı Transferleri hizmeti vermektedir. .

Bölgedeki en başarılı ajanslardan biriyiz. Çok çeşitli sektörlere hizmet veriyor ve profesyonel iki dilli kadromuz var. Ofisimiz Dalyan’ın merkezinde nehre çok yakın bir konumda kurulmuştur.

Tengri Seyahat Acentası size ve ailenize 7/24 güler yüzlü hizmet sunmaktadır ve turlarımız, şoförümüzün sizi bekleyeceği ve adınızın yazılı olduğu bir tabelayı tutan makul fiyatlı fiyatlandırma alanıdır. Ne kadar bagajınız olursa olsun, şoförümüz size bagajda yardımcı olacak ve sizi doğrudan aracınıza götürecektir. Oradayken, tek yapmanız gereken, sizi en az yaygarayla gitmek istediğiniz yere götürdüğümüzde rahatlamaktır. Bu havalimanı transfer servisi, Bodrum Havalimanı’na yurt içi ve yurt dışı seferlerin yapıldığı gündüz ve gece saatlerinde hizmet vermektedir.